Producent koronek kieruje swoją ofertę zarówno na rynek dystrybucji detalicznej, jak i do zakładów przemysłowych. Dzisiaj skupimy się nieco na tej drugiej grupie odbiorców, szukając odpowiedzi na pytanie, dla kogo hurt koronek i haftów opłaca się najbardziej? Koronka ślubna, materiały do produkcji pończoch, bielizny i codziennej odzieży, to pierwsze, co przychodzi nam do głowy. Czy to jedyni odbiorcy?

Już na początku naszego artykułu warto zaznaczyć, że hurtownia koronek ślubnych Prostyl to miejsca najlepiej wyposażone w materiały włókiennicze, maszyny hafciarskie, a co za tym idzie technologie i możliwości wprowadzania nowości na rynek. W Europie zaszczytne miejsce w czołówce hurtowni haftów i gipiur zajmuje firma Prostyl. Jej oferta dostępna jest w formie internetowego katalogu, gdzie każdy producent znajdzie coś dla siebie.


Koronki gipiurowe dla domu


Oprócz odzieży, koronki i hafty mają swoje tradycyjne zastosowanie w elementach dekoracyjnych, takich jak obrusy, bieżniki, serwetki itd. Metoda zdobnicza, która znana jest w Polsce od pokoleń, cieszy się dużą popularnością, dlatego producenci koców, pledów, poduszek, a nawet pościeli także chętnie korzystają z materiałów, oferowanych przez hurtownie haftów i gipiur. Szczególnie gipiura z metra jest bardzo pożądana, w hurcie jej cena jest atrakcyjna, a zastosowanie olbrzymie. Materiał haftowany jest symbolem elegancji, lekkości i klasy. W Polsce wciąż niestety niesłusznie kojarzony jest z ozdobami domów naszych babć, ale przeglądając oferty nowych projektów wystrojów wnętrz (połączenie nowoczesności z tradycją), mit ten szybko upada. Koronki gipiurowe to rewelacja i najpewniej będzie tak jeszcze przez lata.


Koronki ślubne – hurtownia pewnym dostawcą dla salonów sukien


Salony sukien ślubnych to kolejny wielki odbiorca koronek, haftów i gipiur. Hurtownie mogą zaoferować nie tylko dobre ceny, ale także ciekawe aplikacje i detale, niemożliwe wprost do kupienia w pasmanteriach czy nawet w sklepach online. Dużą przewagą hurtowni haftów i gipiur jest możliwość wyprodukowania elementu na specjalne zmówienie. Współpraca z producentem koronek, który posiada profesjonalne maszyny hafciarskie, otwiera szansę na długofalową współpracę pomiędzy salonem sukien, a hurtownią koronek. Nie od dziś wiadomo, że potrzeba jest matką wynalazku, dlatego to właśnie nieszablonowe zapotrzebowanie klientów jest dzisiaj dźwignią rozwoju rynku modowego, szczególnie ryku sukien ślubnych. Koronki, materiały haftowane i gipiury zwyczajnie nie wychodzą z mody w tym wyjątkowym dniu dla Panny Młodej. Trudno o materiał bardziej podkreślający delikatność, niewinność i urodę przed ołtarzem!


Wykorzystanie koronki bieliźnianej w nowoczesnych aranżacjach modowych


Czasy, w których bielizna była czysto funkcjonalnym elementem garderoby dawno już minęły. To, co nosimy pod ubraniem jest teraz odrębną gałęzią mody, która stale się rozwija. Koronki i hafty bieliźniane mają mocne miejsce wśród materiałów włókienniczych. Dlaczego? Cóż, czy jesteś w stanie wymieć coś bardziej zmysłowego od częściowo transparentnej, czarnej siateczki z misternym haftem? Albo coś bardziej uroczego od koronkowej wstawki na biustonoszu? No właśnie!

Zarówno koronkę bieliźnianą w setkach wzorów, materiałów i wymiarów, jak również gotowe aplikacje dla salonów sukien ślubnych oraz materiały z metra do produkcji elementów wystroju wnętrz znajdziecie w katalogu firmy Prostyl.

 

 

Zobacz również:

Gipiura - ile kosztuje i jakie mam zastosowania?
Hurtownia koronek i haftów - co ma do zaoferowania polskim szwalniom?
Hafty  gipiury - zastosowanie
Koronka bawełniana i hafty - czym się różnią?
Koronki, hafty i gipiury - ważny element w kobiecej garderobie
Hurtownia koronek i gipiur - tutaj rodzą się pomysły
Hurtownia koronek i haftów, kto skorzysta na niskiej cenie materiału?