Pro Styl s.c to jedna z największych hurtowni w Europie, zajmujących się zaopatrzeniem producentów bielizny, odzieży, strojów sportowych, fitness, strojów kąpielowych, sukien ślubnych i strojów komunijnych. Oferujemy najmodniejsze dzianiny bieliźniane i surowce takie jak: koronki, hafty, dzianiny ozdobne i techniczne, ozdoby, taśmy żakardowe, gumy, etc.

 

ProStyl – hurtownia koronki bieliźnianej z wieloletnią tradycją

 

ProStyl s.c to firma rodzinna z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży m.in. dzianin bieliźnianych. Od początku jesteśmy skoncentrowani na jakości obsługi klienta. W tym celu staramy się kłaść nacisk w szczególności na zadowolenie klienta, modne wzornictwo i konkurencyjne ceny. Posiadamy w składach magazynowych dzianiny bieliźniane oraz surowce wykonane z najwyższej jakości przędzy w wielu kolorach i wzorach. Są one dostępne do natychmiastowych wysyłek. Rocznie wprowadzamy na rynek kilka nowych kolekcji. W związku z tym część wzorów zamawiana jest bezpośrednio pod potrzeby klienta i do ich ekskluzywnej wyłączności.

 

Oferowane przez nas dzianiny bieliźniane trafiają głównie do Polski oraz krajów sąsiadujących. Koronki bieliźniane cenią sobie między innymi mieszkańcy Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Czech i Słowacji.

 

 

Dzianiny bieliźniane – gdzie znajdą zastosowanie?

 

Bez względu na to, czy dysponujecie profesjonalną szwalnią, czy też szukacie prostego sposobu na ozdobę bielizny damskiej, znajdziecie tutaj coś dla siebie. Dzianiny bieliźniarskie są materiałem uzupełniającym i pozwalającym wykończyć praktycznie każdy rodzaj damskiej bielizny. Siłą oferty ProStyl jest bogactwo materiałów i wzorów – dzianiny bieliźniarskie z naszego katalogu to między innymi: tiul, satyna, fiszbin, hafty itp. W hurtowni nie brakuje także wyrobów uzupełniających, jak końcówki, tunele, haftki, gumy, taśmy czy miseczki biustonoszy.

 

Szczególne miejsce w ofercie, jaką stanowią dzianiny bieliźniarskie, są elementy ozdobne i dekoracyjne. Firma ProStyl specjalizuje się w koronce bieliźnianej, w tym koronce elastycznej, koronce stabilnej, gumokoronce, koronce bawełnianej i gipiurze. Zarówno dzianiny bieliźniarskie, jak i produkty uzupełniające oraz koronki bieliźniane wykonywane są z najlepszych gatunkowo materiałów, co zapewnia trwałość oraz doskonałą estetykę.

 

Bielizna damska z koronką – stwórz bestseller, oparty na jednej z naszych koronek!

 

Jednym z celów firmy ProStyl jest czynny udział w nowych projektach z branży odzieżowej i bieliźnianej. Już od dwóch dekad wspieramy polskich i europejskich producentów bielizny w ich pracy – dzianiny bieliźniane z naszej hurtowni stają się częścią wspaniałych wyrobów, szczególnie zaś bielizny damskiej koronkowej, która od lat, niezmiennie zajmuje miejsce bestsellera. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży – u nas znajdą Państwo materiał oraz fachowe doradztwo, które pozwoli stworzyć prawdziwe dzieło!

 

Zapraszam do wapółpracy!
Dbam o to, żeby zawsze obie strony odnosiły prawdziwe korzyści!
Jan Wiśniewski, właściciel