Moda wymaga nieustannych inspiracji. W świecie tym nowości stale przeplatają się z klasycznymi, ponadczasowymi elementami zdobniczymi. Do takich należą koronki, hafty i gipiury. Materiały z metra popularne są w naszym kraju od wielu lat. Jeszcze około pół wieku temu, w czasach gdy sprzedaż w sklpeach nie była tak popularna, wiele szwaczek wykorzystywało materiał koronkowy i techniki haftowania do codziennych kreacji.

Dzisiaj w polskiej kulturze modowej koronki, hafty i gipiury mają swoją silną pozycję, nieomal tradycyjną. Doprowadziło to powstania w naszym kraju jednej z największych hurtowni koronek i haftów w Europie – firmy Prostyl. Dla kogo tkaniny koronkowe, gipiura z metra czy haftowanie mogą stać się dzisiaj wielką inspiracją?


Koronki ślubne – hurtownia szansą na oryginalną kreację?


W hurtowni koronek ślubnych salony sukien znajdują nieustannie nowe aplikacje i dodatki. Oprócz klasycznej koronki bawełnianej białej, w modzie są także hafty na tiulu oraz gipiura. Niestety, kupując np. w lokalnej pasmanterii, salony sukien ślubnych mają bardzo niewielki zasób materiału do realizacji swoich projektów. Duża hurtownia koronek ślubnych oferuje natomiast nie tylko przekrój materiałów koronkowych z całego świata, ale także dostęp do maszyn hafciarskich i doświadczonych specjalistów, którzy mogą przygotować dla nas aplikację na specjalne zamówienie. Szukając zatem sposobu na całkowicie oryginalną suknie ślubną, inspiracji oraz rozwiązań polecamy szukać w hurtowni haftów i koronek.


Koronki bieliźniane – niesłabnąca popularność na rynku


Dla producentów bielizny wizyta w hurtowni koronek to codzienność. Jeszcze do niedawna trzeba było udawać się do takiej hali osobiście, wybierając koronki hurtowo na magazynie. Dzisiaj hurt koronek odbywa się w sieci – dobry producent gipiur, haftów i koronek ma swoje wyroby zaprezentowane w katalogu online. Za pomocą kilku kliknięć można wybrać ilość, materiał, fason i kolor koronki bieliźnianej, wykorzystywanej przez szwalnie do produkcji bielizny na całym świecie.

Szczególnie cenione jest haftowanie na siatce, które pozwala przenieść misterne wzornictwo na wygodny i elastyczny materiał fig lub biustonoszy. Świetne rozwiązanie, gdyż koronka bieliźniana nie wychodzi z mody. Odwiedzając hurtownie koronek i haftów Prostyl, bogactwo oferty skierowanej do producentów bielizny rzuca się w oczy. Z całą pewnością znajdziemy tutaj ciekawą inspirację do stworzenia ciekawej pidżamy, stroju kąpielowego czy zestawu bielizny koronkowej.


Hafty i gipiury – hurtownia szansą na niższe ceny?


Nie od dzisiaj wiadomo, że ceny koronek i haftów w hurcie są dużo niższe, niż w detalu, gdyż sklepy naliczają sobie wysokie marże. Dla szwalni, zakładów włókienniczych czy salonów sukien ślubnych hurt koronek to doskonała okazja do zaoszczędzenia środków. Szczególnie tyczy się to gipiury z metra, która utrzymuje stale wysoką cenę. Tkaniny koronkowe w sklepie są mocno okrojone do podstawowych wzorów, tzw. bestsellerów, nie znajdziemy tam zatem nic oryginalnego. Hurtownia haftów i koronek to więc nie tylko okazja do zostawienia kilku groszy w firmowej kasie, ale to także drzwi otwarte dla ludzi z pomysłem i świeżym spojrzeniem na modę.

 

Ostatnie wpisy na blogu:

Gipiura - ile kosztuje i jakie mam zastosowania?
Hurtownia koronek i haftów - co ma do zaoferowania polskim szwalniom?
Hafty  gipiury - zastosowanie
Koronka bawełniana i hafty - czym się różnią?
Koronki, hafty i gipiury - ważny element w kobiecej garderobie
Hurtownia koronek i gipiur - tutaj rodzą się pomysły
Hurtownia koronek i haftów, kto skorzysta na niskiej cenie materiału?