Jak doskonale wiemy, w modzie niewiele elementów bywa stałych. Jednak w koronki, hafty i gipiury można z dumą zaliczyć do wyjątków. Nieprzerwanie, od dziesięcioleci stanowią one o elegancji, szykowności i wyszukanym stylu kreacji modowych, jak i elementów wystroju wnętrz. Jako hurtownia koronek i gipiur wiemy doskonale, jakie są największe zalety tych materiałów i jak można z sukcesem wykorzystać je w swoich produktach. Zapraszamy do lektury!

Lekkość, delikatność, zmysłowość: koronki i gipiury w kobiecej garderobie

Oprócz walorów estetycznych, które każdy doskonale zna i potrafi ocenić wedle swego gustu, koronki i gipiury mają tę wielką zaletę, że kojarzą się z kobiecością i w sposób wyjątkowy potrafią ją podkreślić. Hurtownia koronek i gipiur oferuje zarówno koronki bieliźniane, jak i koronki ślubne, koronki do produkcji pidżam, pończoch i kostiumów kąpielowych.

Magia koronek i gipiur leży w jej zróżnicowanym zastosowaniu. W zależności od potrzeb materiał koronkowy może rozbudzać wyobraźnie i budować napięcie w sypialni, czego przykładem jest czerwona i czarna koronka bieliźniana. Jednakże koronka bawełniana biała, a także materiał gipiurowy mogą być wykorzystywane do produkcji sukien ślubnych, gdzie staje się symbolem niewinności, delikatności i lekkości Panny Młodej.

To właśnie szerokie i wielokierunkowe zastosowanie sprawia, że koronki i gipiury potrafią postawić się zmieniającym się trendom modowym. Kobieca garderoba bez koronkowej bielizny, sukni wieczorowej, koszuli nocnej czy stroju kąpielowego, to zwyczajnie garderoba niepełna. Hurtownia koronek i haftów oferuje pełną ofertę produktów, które szwalnie, salony projektowe i zakłady produkcyjne wykorzystują każdego roku do tworzenia wyjątkowych, oryginalnych wyrobów, jakie owe garderoby zamieniają w zakątki pełne kobiecości i piękna.

Koronki i gipiury w elementach wystroju wnętrz: klasyka i elegancja

Jako hurtownia koronek i gipiur, od lat zauważamy, jak wielką część rynku stanowi produkcja elementów ozdobnych, takich jak firany, zasłony, obrusy, bieżniki czy same aplikacje, wykorzystywane do produkcji ozdób pokojowych, np. wazonów i waz.  Wyroby koronkowe i z gipiury są częścią naszej kultury. Jeszcze kilka dekad temu były traktowane jako rękodzieła, piękne i wyjątkowe, podkreślające ducha folkloru. Koronkowe serwety na stołach w czasie świąt sprawiły, że już na zawsze koronki i gipiury stały się symbolem elegancji, klasy i podniosłego charakteru wnętrz. Dzisiaj, w nieco odświeżonej aranżacji obrusy i firany koronkowe ozdabiają wnętrza polskich domów.

Hurtownia koronek i gipiur PROSTYL ma w swojej ofercie bardzo zróżnicowany wybór materiałów do produkcji obrusów i firan, a także aplikacje, które szeroko wykorzystywane są do ozdabiania elementów wystroju wnętrz, np., wazonów i donic.