Trudno o miejsce, w którym na klientów czeka bogatszy wybór materiałów koronkowych i haftowanych. Hurtownia koronek i gipiur PROSTYL jest jedną z największych w Europie, zaopatrując setki producentów, od małych szwalni do dużych zakładów przemysłowych. Jesteś producentem i szukasz dobrego dostawcy koronek, haftów i gipiur? Oto, na co możesz trafić w naszej ofercie online!

 

Hurtownia koronek bieliźnianych

Jednym z najmocniejszych i najprężniej rozwijających się działów jest koronka bieliźniana oraz elementy haftowane przy produkcji bielizny. Na producentów czekają tutaj najlepsze ceny oraz olbrzymi wybór elementów koronkowych, haftowanych i z gipiury, z rozróżnieniem na kolor, rozmiar oraz format. Na specjalne życzenie hurtownia koronek i haftów Prostyl oferuje zaprojektowanie i wykonanie aplikacji pod konkretne zastosowanie.

 

Koronka bieliźniana nie wychodzi z mody. Już od lat można ją zaliczyć do grupy bestsellerów. Jest to zmysłowy, kobiecy i bardzo gustowny element ozdobny tej części garderoby – sprawia, że Panie czują się i wyglądają zjawiskowo. W hurtowni koronek i haftów znajdziecie zarówno koronkę bawełnianą białą, czyli najbardziej popularny materiał tego typu, jak i bardziej wyszukane taśmy i aplikacje, np. czerwone lub czarne koronki bieliźniane.

Hurtownia koronek ślubnych

Oferta koronek i gipiur skierowana jest również do salonów sukien ślubnych oraz szwalni, które zajmują się produkcją tych wyjątkowych, cudownych kreacji. Wiemy jak wysokie wymagania stawiają przyszłe Panny Młode, dlatego z wielką starannością zadbaliśmy o to, by hurtownia koronek i gipiur była możliwie najlepiej wyposażona w materiały koronkowe i haftowane. Znajdziecie u nas setki aplikacji, taśm oraz małych elementów ozdobnych, które w ciekawy sposób można wpleść w projekt sukni ślubnej. Dzięki dostępowi do najnowocześniejszych maszyn hafciarskich mamy także możliwość wsparcia waszych projektów w unikatowe aplikacje, wykonywane na specjale życzenie klienta.

Gipiura z metra – najlepsze ceny, największy wybór

Listę trzech bestsellerów hurtowni koronek i haftów zamyka gipiura z metra. Cieszy się ona wielkim zainteresowaniem polskich i europejskich producentów ze względu na niską cenę oraz wyjątkową jakość i misterność wykonania. Gipiura niezmiennie utrzymuje się na czele ekskluzywnych i pożądanych przez klientów materiałów koronkowych – jest obecna zarówno przy produkcji elementów wystroju wnętrz, jak i szeroko stosowana w dzisiejszej modzie (zarówno w kreacjach wieczorowych, sukniach ślubnych, jak i w produkcji ubrań bardziej casualowych, np., bluzkach i spódnicach).

Hurtownia koronek i gipiur – co jeszcze w ofercie?

Oprócz wymienionych wyżej koronek, w ofercie hurtowni znajdziecie również inne ciekawe produkty, między innymi taśmy i gumy (zarówno do produkcji bielizny, jak i odzieży sportowej), dzianiny i tiule (o bardzo szerokim zastosowaniu w przemyśle odzieżowym), jak również koronki i hafty do produkcji pidżam, strojów kąpielowych czy sukien komunijnych.